DSDi INFO - pierwsza mobilna aplikacja online

Przejdź do treści

Menu główne:

Czym jest DSDi INFO?

  • DSDI Info jest modułową i w pełni personalizowaną aplikacją, która pozwala na prezentację treści multimedialnych o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym w trybie online i offline. System współpracuje z urządzeniami DSDi Beacon, które mogą być wykorzystywane do celów informacyjnych, ostrzegawczych oraz promocyjnych.


Beacons

C Z Y M   S Ą
B E A C O N Y ?


    
Beacony to niewielkich rozmiarów urządzenia bezprzewodowe,nośniki IoT, które można przymocować w dowolnym miejscu. Działają jak radiolatarnie wysyłając sygnały BLE (Bluetooth Low Energy), które mogą być z łatwością odbierane przez powiązaną aplikację na smartfonie użytkownika, a ich zasięg może być swobodnie regulowany.

NIEWIELKIE ROZMIARÓW
BEZPRZEWODOWE
RADIOLATARNIE

EMITUJĄ
SYGNAŁY RADIOWE
BLUETOOTH

REGULOWANY
ZASIĘG

P R Z Y K Ł A D O W E
Z A S T O S O W A N I A
A P L I K A C J I

Miasta, gminy, powiaty
Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie miasta lub gminy porównać można do rozstawienia dziesiątek lub setek znaków, które pełnić mogą różnorodną funkcję. W powiązaniu z odpowiednią aplikacją na urządzeniu mobilnym beacony mogą pełnić rolę informacyjną, ostrzegawczą oraz promocyjną. Dzięki zastosowaniu systemu DSDI Info możliwe jest tworzenie atrakcyjnych tras turystycznych, gier terenowych lub wydarzeń sportowych.

Centra i sieci handlowe, sklepy, hotele, restauracje
Aplikacja pozwala na atrakcyjną prezentację oferty. Klienci otrzymują aktualne informacje na temat dostępnych produktów sklepu lub usług hotelu czy restauracji. System pozwala również na przesyłanie do użytkowników spersonalizowanych informacji na temat wybranych promocji lub rabatów.

Parki rozrywki, szlaki rowerowe i krajobrazowe
Oprócz podstawowych informacji na temat dostępnych atrakcji (opis atrakcji, mapa z ich lokalizacją, cennik itp.), system pozwala na tworzenie indywidualnych ofert i promocji. Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie parku pozwala „prowadzić” klientów do wybranych atrakcji. Dla przykładu klient po odwiedzeniu 5 z nich otrzymuje zniżkę na kolejne wejście do parku.

Komunikacja miejska, dworce, porty lotnicze
Wdrożenie systemu DSDI Info w środkach komunikacji zbiorowej (autobusach, tramwajach, pociągach) pozwala na bieżąco informować pasażerów o zmianach w rozkładzie jazdy, opóźnieniach lub utrudnieniach komunikacyjnych). Rozwiązanie może też być wykorzystane do promocji usług przewoźnika lub stanowić nośnik reklamy dla firm zewnętrznych.

Muzea, galerie sztuki, wystawy czasowe
Wykorzystanie platformy DSDI Info pozwala zwiększyć atrakcyjność prezentowanej wystawy. DSDi Beacony umieszczone przy eksponatach pozwalają zwiedzającym uzyskanie dodatkowych treści multimedialnych i informacji na temat danego obiektu. Jednocześnie zastosowanie technologii DSDi nie zakłóca wizualnie przestrzeni wystawienniczej.
P O D S T A W O W E   F U N K C J E
I   Z A L E T Y   S Y S T E M U

 
Możliwość kreowania wyglądu aplikacji


Wysyłanie modułów aplikacji np. kalendarz wydarzeń, mapa, aktualności, komunikaty itp.
Tworzenie opisów produktów, eksponatów lub atrakcji turystycznych uzupełnionych o materiały multimedialne (zdjęcia, pliki audio i video)Dodawane lub modyfikowane treści i materiały są na bieżąco aktualizowane w aplikacji mobilnej
Intuicyjny i przyjazny w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na dodawanie i modyfikowanie zawartości aplikacji
Możliwość generowania raportów analitycznych i statystyk
Możliwość zainstalowania beaconów w dowolnej lokalizacji bez konieczności budowania dodatkowej infrastruktury
DSDi Beacony mogą jednocześnie aktywować reklamę, wywołać komunikat administracyjny lub informację turystyczną na urządzeniu.
Możliwość dowolnej rozbudowy funkcjonalności systemu poprzez dodawanie kolejnych aplikacji na urządzenia mobilne
Urządzenia DSDi Beacon są bezpieczne – nie emitują żadnych danych oraz nie gromadzą informacji personalnych użytkowników aplikacji
* Pola wymagane
K O N T A K T

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze rozwiązanie lub zostać naszym partnerem, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie prezentację i warunki współpracy.


+48 790 750 650

dsdi@ecsystem.pl

Polityka prywatności


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego