DSDi INFO - pierwsza mobilna aplikacja online

Przejdź do treści

Menu główne:

DSDI Info – czym jest?

  • DSDI Info jest platformą, która umożliwia tworzenie  indywidualnych aplikacji na urządzenia mobilne.

  • Aplikacje pozwalają na prezentację treści multimedialnych o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym.

  • System współpracuje z urządzeniami bezprzewodowymi DSDi Beacon.

  • Użytkownik może samodzielnie decydować jaką funkcję w danym czasie będą pełniły DSDi Beacony oraz dodawać i modyfikować treści multimedialne w aplikacji.


Beacons

C Z Y M   S Ą
B E A C O N Y ?


    
DSDi Beacony to niewielkich rozmiarów urządzenia bezprzewodowe, które można zainstalować w dowolnym miejscu. Działają jak radiolatarnie wysyłając sygnały radiowe BLT (Bluetooth Low Energy), które mogą być z łatwością odbierane przez powiązaną aplikację na smartfonie użytkownika, a ich zasięg może być swobodnie regulowany.

NIEWIELKIE ROZMIARÓW
BEZPRZEWODOWE
RADIOLATARNIE

EMITUJĄ
SYGNAŁY RADIOWE
BLUETOOTH

REGULOWANY
ZASIĘG

P R Z Y K Ł A D O W E
Z A S T O S O W A N I A
A P L I K A C J I

Miasta, gminy, powiaty
Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie miasta lub gminy porównać można do rozstawienia dziesiątek lub setek znaków, które pełnić mogą różnorodną funkcję. W powiązaniu z odpowiednią aplikacją na urządzeniu mobilnym beacony mogą pełnić rolę informacyjną, ostrzegawczą oraz promocyjną. Dzięki zastosowaniu systemu DSDI Info możliwe jest tworzenie atrakcyjnych tras turystycznych, gier terenowych lub wydarzeń sportowych.

Sklepy, hotele, restauracje
Aplikacja pozwala na atrakcyjną prezentację oferty. Klienci otrzymują aktualne informacje na temat dostępnych produktów sklepu lub usług hotelu czy restauracji. System pozwala również na przesyłanie do użytkowników spersonalizowanych informacji na temat wybranych promocji lub rabatów.

Parki rozrywki
Oprócz podstawowych informacji na temat dostępnych atrakcji (opis atrakcji, mapa z ich lokalizacją, cennik itp.), system pozwala na tworzenie indywidualnych ofert i promocji. Rozmieszczenie DSDi Beaconów na terenie parku pozwala „prowadzić” klientów do wybranych atrakcji. Dla przykładu klient po odwiedzeniu 5 z nich otrzymuje zniżkę na kolejne wejście do parku.

Komunikacja zbiorowa
Wdrożenie systemu DSDI Info w środkach komunikacji zbiorowej (autobusach, tramwajach, pociągach) pozwala na bieżąco informować pasażerów o zmianach w rozkładzie jazdy, opóźnieniach lub utrudnieniach komunikacyjnych). Może też być wykorzystane do promocji usług przewoźnika lub stanowić nośnik reklamy dla firm zewnętrznych.

Muzea, galerie
Wykorzystanie platformy DSDI Info pozwala zwiększyć atrakcyjność prezentowanej wystawy. DSDi Beacony umieszczone przy eksponatach pozwalają zwiedzającym uzyskanie dodatkowych treści multimedialnych i informacji na temat danego obiektu. Jednocześnie zastosowanie technologii bluetooth nie zakłóca wizualnie przestrzeni wystawienniczej.
P O D S T A W O W E   F U N K C J E
I   Z A L E T Y   S Y S T E M U

 
Możliwość kreowania wyglądu aplikacji


Możliwość wyboru konkretnych funkcji aplikacji, takich jak kalendarz wydarzeń, mapa, zakładka z linkami do portali społecznościowych, aktualności itp.
Tworzenie opisów produktów, eksponatów lub atrakcji turystycznych uzupełnionych o materiały multimedialne (zdjęcia, pliki audio i video)Dodawane lub modyfikowane treści i materiały są na bieżąco aktualizowane w aplikacji mobilnej
Intuicyjny i przyjazny w obsłudze panel administracyjny, który pozwala na dodawanie i modyfikowanie zawartości aplikacji
Możliwość generowania statystyk
Możliwość zainstalowania beaconów w dowolnej lokalizacji bez konieczności budowania dodatkowej infrastruktury (zasilanie bateryjne) lub z wykorzystaniem istniejących urządzeń / infrastruktury (DSDi Beacon zasilany z portu USB)
DSDi Beacony mogą być wykorzystywane przez różne aplikacje – to samo urządzenie może jednocześnie aktywować reklamę, wywołać komunikat administracyjny lub informację turystyczną na urządzeniu mobilnym
Możliwość dowolnej rozbudowy funkcjonalności systemu poprzez dodawanie kolejnych aplikacji na urządzenia mobilne
Urządzenia DSDi Beacon są bezpieczne – nie emitują żadnych danych oraz nie gromadzą informacji personalnych użytkowników aplikacji
* Pola wymagane
K O N T A K T

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze rozwiązanie skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie prezentację i warunki współpracy.


+48 12 292 48 61

kontakt@dsdi.pl


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego