Czym jest DSDI Serwis?

DSDi Serwis jest zintegrowanym pakietem narzędzi umożliwiającym planowanie, zgłaszanie, zarządzanie, archiwizację i nadzór działań serwisowych. Opiera się on na technologii DSDi Beacon, którą można zaimplementować do dowolnego systemu wymagającego kontroli serwisowej.

Pobierz aplikację mobilną Dowiedz się więcej

Czym są DSDi Beacony?

DSDi Beacony to niewielkich rozmiarów urządzenia bezprzewodowe, nośniki IoT, które można przymocować w dowolnym miejscu. Działają jak radiolatarnie wysyłając sygnały BLE (Bluetooth Low Energy), które mogą być z łatwością odbierane przez powiązaną aplikację na smartfonie użytkownika, a ich zasięg może być swodobnie regulowany.

 • Niewielkie
  bezprzewodowe
  radiolatarnie
 • Emitują
  sygnały radiowe
  bluetooth
 • Posiadają
  regulowany
  zasięg
 • Zasilane
  bateryjnie lub niskoprądowo
  do 16V AC/DC

Korzyści z wdrożenia DSDi Serwis

 • BEZPIECZEŃSTWO
 • wynika ze sprawnego funkcjonowania systemów objętych monitoringiem działań serwisowych. Dotyczy to w szczególności kluczowych instalacji, których poprawne funkcjonowanie bezpośrednio wpływa na bezpieczne użytkowanie obiektu.

 • INFORMACJE
 • spływają z prac serwisowych tworząc rozbudowaną bazę danych. Pozwala to na wykonywanie wszechstronnych analiz i umożliwia tworzenie raportów w różnych formatach.

 • KONTROLA
 • tylko w standardzie DSDi może być dokładnie monitorowany moment rozpoczęcia i zakończenia danego serwisu. Kontrola wpływa na jakość i ilość wykonywanych działań serwisowych.

Czym jest
DSDI Serwis?

Zintegrowana platforma serwisowa DSDi Serwis powstała z myślą o rynku instalacyjnym i serwisowym. Jest to rozwiązanie wyznaczające zupełnie nowe standardy w zarządzaniu infrastrukturą przemysłową, biurową, mieszkaniową i handlową. DSDi Serwis to nowatorski pakiet trzech narzędzi zapewniający pełną kontrolę na wykonanymi serwisami. W jego skład wchodzą:

Pobierz aplikację

Aplikacja DSDI Mobile na telefon z systemem Android, dostępna na platformie Google Play, monitoruje miejsce oraz dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia serwisu oraz ułatwia znalezienie najkrótszej drogi do miejsca, w którym znajduje się serwisowane urządzenie. Dodatkowo DSDI Mobile pozwala na bieżąco informować jakie prace i kiedy zostały wykonane, katalogować, opisywać oraz fotografować serwisowane urządzenia znajdujące się w danej lokalizacji DSDi Beacona. Umożliwia ona również szybki dostęp do historii serwisowej danego systemu i weryfikację przyczyny jego awarii na podstawie przeprowadzonych już napraw. Usprawnia proces serwisowania dzięki odbieraniu zleconych na dany dzień przez administratora prac.

Demo Systemu

Panel internetowy DSDI Manager, uruchamiany za pomocą przeglądarki internetowej, służy do zarządzania serwisem i zespołem serwisantów oraz pozwala odbierać zgłoszenia od firm zewnętrznych. Dzięki niemu można przydzielać pracownikom zadania na dany dzień, sprawdzać aktualny ich status oraz odbierać wszystkie dane wprowadzane za pomocą aplikacji DSDI Mobile. Panel zawiera kompletne archiwum wykonywanych zleceń oraz wymiar czasu pracy poświęconego przez serwisanta na daną instalację .

Demo Systemu

Panel internetowy DSDI User, uruchamiany za pomocą przeglądarki internetowej, dzięki któremu można odbierać zgłoszenia o zamawianych serwisach, naprawach i przeglądach bezpośrednio od klienta.

Zalety systemu
DSDI Serwis

DOKŁADNY MOMENT ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA SERWISU

DOKŁADNA LOKALIZACJA, WYBÓR NAJKRÓTSZEJ DROGI DO MIEJSCA SERWISU

LISTA KONTROLNA PRAC SERWISOWYCH I ZAPLANOWANYCH PRZEGLĄDÓW

NATYCHMIASTOWY OPIS, KATALOGOWANIE ORAZ FOTOGRAFOWANIE WYKONANEGO SERWISU

LISTA ELEMENTÓW SERWISOWANEJ INSTALACJI

SZYBKI DOSTĘP DO HISTORII SERWISOWEJ

ZDALNE ZARZĄDZANIE SERWISEM

ŁATWA WERYFIKACJA PRZYCZYN AWARII

Prezentacja systemu DSDI

Kontakt

Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.

Niestety nie udało się wysłać Twojej wiadomości. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

* Pola wymagane

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze rozwiązanie lub zostać naszym partnerem, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie prezentację i warunki współpracy.