Zintegrowana platforma serwisowa DSDI Serwis

Zintegrowana platforma serwisowa DSDI Serwis została stworzona z myślą o specjalistach z zakresu instalacji. Jest to nowatorski pakiet trzech narzędzi zapewniających całkowity nadzór nad wykonywanymi serwisami. Opiera się na technologii DSDi Beacon, czyli na niewielkich rozmiarów urządzeniach bezprzewodowych, które można przymocować w dowolnym miejscu, na przykład w kasecie domofonowej, kamerze CCTV, czytniku kontroli dostępu, sygnalizatorze lub innych systemach zabezpieczeń.

Pobierz aplikację mobilną Dowiedz się więcej

Czym są DSDi Beacony?

DSDi Beacony to niewielkich rozmiarów urządzenia bezprzewodowe, które można przymocować w dowolnym miejscu, na przykład w kasecie domofonowej, kamerze CCTV, czytniku kontroli i dostępu, sygnalizatorze lub innych systemach zabezpieczeń. Działają one jak radiolatarnie wysyłając sygnały radiowe BLE (Bluetooth Low Energy), które mogą być z łatwością odbierane przez powiązaną aplikację na smartfonie użytkownika, a ich zasięg może być regulowany.

 • Niewielkie
  bezprzewodowe
  radiolatarnie
 • Emitują
  sygnały radiowe
  bluetooth
 • Posiadają
  regulowany
  zasięg

Czym jest lokalizacja DSDi Beacon?

Lokalizacja DSDI to umiejscowienie zainstalowanego DSDi Beacon’a w serwisowanych urządzeniach np. w kasecie domofonowej, kamerze CCTV, czytniku KD, sygnalizatorze itp. Dzięki nim aplikacja na telefon z systemem Android może monitorować miejsce i dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia serwisu oraz umożliwia znaleźć najkrótszą drogę do miejsca, w którym znajduje się serwisowane urządzenie.

Tylko w standardzie DSDI może być dokładnie monitorowany moment rozpoczęcia i zakończenia danego serwisu.

 • Montaż DSDi Beaconów
  w serwisowanych
  urządzeniach
 • Dokładny moment
  rozpoczęcia
  i zakończenia
  serwisu – tylko
  w standardzie DSDI!
 • Wybór najkrótszej
  drogi do miejsca
  serwisu

Czym jest
DSDI Serwis?

Zintegrowana platforma serwisowa DSDI Serwis została stworzona z myślą o specjalistach z zakresu instalacji. Jest to pakiet trzech narzędzi zapewniających całkowity nadzór nad wykonywanymi serwisami. W jego skład wchodzą:

Pobierz aplikację

Aplikacja DSDI Mobile na telefon z systemem Android, dostępna na platformie Google Play, monitoruje miejsce oraz dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia serwisu oraz ułatwia znalezienie najkrótszej drogi do miejsca, w którym znajduje się serwisowane urządzenie. Dodatkowo DSDI Mobile pozwala na bieżąco informować jakie prace i kiedy zostały wykonane, katalogować, opisywać oraz fotografować serwisowane urządzenia znajdujące się w danej lokalizacji DSDi Beacona. Umożliwia ona również szybki dostęp do historii serwisowej danego systemu i weryfikację przyczyny jego awarii na podstawie przeprowadzonych już napraw. Usprawnia proces serwisowania dzięki odbieraniu zleconych na dany dzień przez administratora prac.

Demo Systemu

Panel internetowy DSDI Manager, uruchamiany za pomocą przeglądarki internetowej, służy do zarządzania serwisem i zespołem serwisantów oraz pozwala odbierać zgłoszenia od firm zewnętrznych. Dzięki niemu można przydzielać pracownikom zadania na dany dzień, sprawdzać aktualny ich status oraz odbierać wszystkie dane wprowadzane za pomocą aplikacji DSDI Mobile. Panel zawiera kompletne archiwum wykonywanych zleceń oraz wymiar czasu pracy poświęconego przez serwisanta na daną instalację .

Demo Systemu

Panel internetowy DSDI User, uruchamiany za pomocą przeglądarki internetowej, dzięki któremu można odbierać zgłoszenia o zamawianych serwisach, naprawach i przeglądach bezpośrednio od klienta.

Zalety systemu
DSDI Serwis

DOKŁADNY MOMENT ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA SERWISU

DOKŁADNA LOKALIZACJA, WYBÓR NAJKRÓTSZEJ DROGI DO MIEJSCA SERWISU

ODBIÓR ZLECONYCH PRZEZ ADMINISTRATORA SERWISÓW NA DANY DZIEŃ

NATYCHMIASTOWY OPIS, KATALOGOWANIE ORAZ FOTOGRAFOWANIE WYKONANEGO SERWISU

LISTA ELEMENTÓW SERWISOWANEJ INSTALACJI

SZYBKI DOSTĘP DO HISTORII SERWISOWEJ

ZDALNE ZARZĄDZANIE SERWISEM

ŁATWA WERYFIKACJA PRZYCZYN AWARII

Prezentacja systemu DSDI

Kontakt

Dziekujemy. Twoja wiadomość została wysłana.

Niestety nie udało się wysłać Twojej wiadomości. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

* Pola wymagane

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze rozwiązanie skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie prezentację i warunki współpracy.